TO NEJLEPŠÍ Z IRSKA

cena od 24 690 Kč termín: 14.07.2018 délka: 12 dní (zájezd č. 193625)

12 - denní zájezd

ZEMĚ KELTSKÝCH TRADIC
Chtěli bychom vás pozvat do tajuplné mytické země, země, kde v kouzelné krajině ožívá historie Keltů, kde najdete bezpočet megalitických památek, hradů a katedrál. Uvidíte čarokrásná horská jezera, fantastické útesy, nevídané přírodní výtvory a do této přírodní scenérie zasazené keltské kříže a historické památky světového významu. Čekají na vás přívětiví obyvatelé, nejhezčí hospůdky na světě s irskou muzikou a jedinečným pivem Guiness nebo s třikrát přepalovanou whisky. Zpestřením programu budou túry a vycházky v neobyčejně krásné přírodě a v národních parcích

Ubytování: hotel **+

dvoulůžkové pokoje

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odjezd v poledních hodinách přes Prahu na trajekt do Francie.
2. den:Přejezd kanálu La Manche a dále na ubytování v Anglii. Nocleh.
3. den:Brzy ráno přejezd na poloostrov Anglesey na trajekt do Dublinu - prohlídka hlavního města Irska: hrad, katedrála sv. Patrika – největší irský kostel, Kristova katedrála se středověkým pultem a kryptou. Temple Bar – malebná čtvrť, dlážděné uličky a stylové hospůdky, kde neodoláte a ochutnáte slavného Guinesse. Nocleh.
4. den:Powescourt Gardens - nejhezčí zahrady Irska na úpatí hory Great Sugar Loaf. Návštěva mystických zřícenin raně křesťanského kláštera Glendalough - "irských Delf" - vycházka. Poté průjezd půvabnou krajinou romantického pohoří Wicklow Mountains. Caher - městečko s hradem - anglonormanskou pevností tyčící se na skalnatém ostrůvku na řece Suir. Odjezd na ubytování.
5. den:Burren - jedinečná oblast holých skalnatých návrší a tzv. kamenného dláždění - vycházka. Cliffs of Moher - skalní útesy vysoké až 200 m, které patří k nejkrásnějším úsekům Evropy - vycházka na Hag´s Head - daleký výhled. Při zpáteční cestě zastávka v kouzelném městečku Adare - malebné chaloupky s doškovými střechami. Nocleh.
6. den:Jedna z nejkrásnějších přírodních scenérií - Ring of Kerry - okružní jízda kolem poloostrova Iveragh - úchvatná vyhlídková silnice (pravěké lokality, typická irská vesnice). Derrynane National historick Park - dům O´Conella s nádhernými zahradami. Nocleh.
7. den:Killarney - městečko, které žije, centrum a východisko do snad nejkouzelnější oblasti Irska. Výlet do oblasti Killarneyských jezer v NP KillarneyNational Park. Je zde nádherná přírodní scenérie, která inspirovala i řadu malířů a spisovatelů. Impozantní zámek Muckross House a Opatství Muckross Abbey, vycházka k vodopádu Torc - fantastické výhledy a kaskády řeky Owengarriff. Okouzlující místo Meeting of the Watters, kde se mísí voda dvou jezer, Dinis Island - turistika. Návrat na nocleh.
8. den:Kouzelná procházka uprostřed hor Gap of Dunloe - půvabná rokle se třemi jezery -možnost výšlapů různé obtéžnosti. Bantry Bay a Bantry House - úchvatná poloha u zálivu Bantry Bay s pohádkovými interiéry, nádhernou zahradou a nádhernými výhledy na záliv. Nocleh.
9. den:Dingle - krásný poloostrov, útesy, dlouhé písečné pláže. Gallarus oratory - raně křesťanská modlitebna. Mys Slea Head - panoramatická vyhlídka na Blasket Islands a archeologický ráj, Dunbeg Fort - jedno z nejzachovalejších irských ostrožných hradišť z doby železné - výhledy. Městečko Tralee s největším fungujícím větrným mlýnem v celé Británii a impozantní románská katedrála z 12. stol. v Ardfert - komplex svatyní. Nocleh.
10. den:Ráno odjezd, při dostatku času v městečku Midleton - domovu Jameson Irish Whiskey, dojezd do Rosslare na noční trajekt (kabiny v ceně).
11. den:Příjezd do Cherbourg (Francie) ve cca 11:00 a odjezd zpět přes SRN.
12. den:Příjezd v dopoledních hodinách.


Podobné zájezdy v této destinaci

16 990 Kč
Základní cena od 16 990 Kč

Velký okruh Irskem

Irsko, Cork
Podrobný poznávací zájezd do Irska, země Whisky, Vás provede nádhernou přírodou této země, plnou vřesovišť a tajemných močálů, ale také s nádhernými zahradami, starobylými středověkými hrady a historickými městy a hlavním městem Dublinem, sídlem irských vládců.
termín: 04.07.2019 délka: 11 dní
29 590 Kč
Základní cena od 29 590 Kč

Velký okruh Irskem - bus/letadlo

Irsko
Jedinečný zájezd do země, která se stává jednou z vyhledávaných turistických oblastí Evropy. Země, kde se po dálnici svezeme jen pár mil kolem hlavních měst a pak na nás čekají již jen spousty klikatících se uzoučkých cestiček, louky protkané kamennými zídkami, stejně jako viktoriánská sídla. Země, kde…
termín: 13.08.2019 délka: 11 dní
29 290 Kč
Základní cena od 29 290 Kč

Irsko - Galway, NP Connemara, Aranské ostrovy a výstup na Croagh Patrick

Irsko
termín: 30.05.2019 délka: 7 dní

Nabízí

ERIKA TOUR

ERIKA TOUR

Špidlenova 442
51301 Semily
telefon: 481623637

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Casement 6 °C
CONNAUGHT APT 4 °C
Cork 5 °C
Dublin 6 °C
Shannon 6 °C

Základní informace

Irsko

Irsko
Hlavní město: Dublin
Počet obyvatel: 3 666 748
Měna: EUR
Rozloha: 70,282 km2

Místopisy

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://irsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/irsko-zeme-keltskych-tradic-193625/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://irsko.vasezajezdy.cz