TO NEJLEPŠÍ Z IRSKA

cena od 24 690 Kč termín: 14.07.2018 délka: 12 dní (zájezd č. 193625)

12 - denní zájezd

ZEMĚ KELTSKÝCH TRADIC
Chtěli bychom vás pozvat do tajuplné mytické země, země, kde v kouzelné krajině ožívá historie Keltů, kde najdete bezpočet megalitických památek, hradů a katedrál. Uvidíte čarokrásná horská jezera, fantastické útesy, nevídané přírodní výtvory a do této přírodní scenérie zasazené keltské kříže a historické památky světového významu. Čekají na vás přívětiví obyvatelé, nejhezčí hospůdky na světě s irskou muzikou a jedinečným pivem Guiness nebo s třikrát přepalovanou whisky. Zpestřením programu budou túry a vycházky v neobyčejně krásné přírodě a v národních parcích

Ubytování: hotel **+

dvoulůžkové pokoje

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odjezd v poledních hodinách přes Prahu na trajekt do Francie.
2. den:Přejezd kanálu La Manche a dále na ubytování v Anglii. Nocleh.
3. den:Brzy ráno přejezd na poloostrov Anglesey na trajekt do Dublinu - prohlídka hlavního města Irska: hrad, katedrála sv. Patrika – největší irský kostel, Kristova katedrála se středověkým pultem a kryptou. Temple Bar – malebná čtvrť, dlážděné uličky a stylové hospůdky, kde neodoláte a ochutnáte slavného Guinesse. Nocleh.
4. den:Powescourt Gardens - nejhezčí zahrady Irska na úpatí hory Great Sugar Loaf. Návštěva mystických zřícenin raně křesťanského kláštera Glendalough - "irských Delf" - vycházka. Poté průjezd půvabnou krajinou romantického pohoří Wicklow Mountains. Caher - městečko s hradem - anglonormanskou pevností tyčící se na skalnatém ostrůvku na řece Suir. Odjezd na ubytování.
5. den:Burren - jedinečná oblast holých skalnatých návrší a tzv. kamenného dláždění - vycházka. Cliffs of Moher - skalní útesy vysoké až 200 m, které patří k nejkrásnějším úsekům Evropy - vycházka na Hag´s Head - daleký výhled. Při zpáteční cestě zastávka v kouzelném městečku Adare - malebné chaloupky s doškovými střechami. Nocleh.
6. den:Jedna z nejkrásnějších přírodních scenérií - Ring of Kerry - okružní jízda kolem poloostrova Iveragh - úchvatná vyhlídková silnice (pravěké lokality, typická irská vesnice). Derrynane National historick Park - dům O´Conella s nádhernými zahradami. Nocleh.
7. den:Killarney - městečko, které žije, centrum a východisko do snad nejkouzelnější oblasti Irska. Výlet do oblasti Killarneyských jezer v NP KillarneyNational Park. Je zde nádherná přírodní scenérie, která inspirovala i řadu malířů a spisovatelů. Impozantní zámek Muckross House a Opatství Muckross Abbey, vycházka k vodopádu Torc - fantastické výhledy a kaskády řeky Owengarriff. Okouzlující místo Meeting of the Watters, kde se mísí voda dvou jezer, Dinis Island - turistika. Návrat na nocleh.
8. den:Kouzelná procházka uprostřed hor Gap of Dunloe - půvabná rokle se třemi jezery -možnost výšlapů různé obtéžnosti. Bantry Bay a Bantry House - úchvatná poloha u zálivu Bantry Bay s pohádkovými interiéry, nádhernou zahradou a nádhernými výhledy na záliv. Nocleh.
9. den:Dingle - krásný poloostrov, útesy, dlouhé písečné pláže. Gallarus oratory - raně křesťanská modlitebna. Mys Slea Head - panoramatická vyhlídka na Blasket Islands a archeologický ráj, Dunbeg Fort - jedno z nejzachovalejších irských ostrožných hradišť z doby železné - výhledy. Městečko Tralee s největším fungujícím větrným mlýnem v celé Británii a impozantní románská katedrála z 12. stol. v Ardfert - komplex svatyní. Nocleh.
10. den:Ráno odjezd, při dostatku času v městečku Midleton - domovu Jameson Irish Whiskey, dojezd do Rosslare na noční trajekt (kabiny v ceně).
11. den:Příjezd do Cherbourg (Francie) ve cca 11:00 a odjezd zpět přes SRN.
12. den:Příjezd v dopoledních hodinách.


Podobné zájezdy v této destinaci

15 990 Kč
Základní cena od 15 990 Kč

To nejlepší z Dublinu + MOHÉRSKÉ ÚTESY (letecky z Prahy)

FirstMinute
Irsko, Dublin
Neobyčejný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Dublinu a navštívíte Mohérové útesy. Z proslulého mostu Ha´Penny Brige shlédnete na řeku Liffey, můžete ochutnat irské pivo v proslulé čtvrti Temple Bar či pravou whisky, obdivovat hlavní město i dechberoucí irskou přírodu. Ponořte…
termín: 12.06.2019 délka: 4 dny
15 990 Kč
Základní cena od 15 990 Kč

To nejlepší z Dublinu + MOHÉRSKÉ ÚTESY (letecky z Prahy)

FirstMinute
Irsko, Dublin
Neobyčejný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Dublinu a navštívíte Mohérové útesy. Z proslulého mostu Ha´Penny Brige shlédnete na řeku Liffey, můžete ochutnat irské pivo v proslulé čtvrti Temple Bar či pravou whisky, obdivovat hlavní město i dechberoucí irskou přírodu. Ponořte…
termín: 12.06.2019 délka: 4 dny
26 900 Kč
Základní cena od 26 900 Kč

Irsko - Zelený Ostrov

Irsko
Tento zájezd je určen pro ty, kteří chtějí poznat krásy Irska v pohodovém tempu a bez náročnější turistiky. Ubytování je zajištěno v kvalitních hotelech s vynikající polopenzí.  Během zájezdu navštívíme oblast národního parku Connemmara, kde podnikneme nenáročnou procházku a prohlédneme si jednu z nejromantičtěji…
termín: 28.05.2019 délka: 6 dní

Nabízí

ERIKA TOUR

ERIKA TOUR

Špidlenova 442
51301 Semily
telefon: 481623637

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Casement 10 °C
CONNAUGHT APT 10 °C
Cork 10 °C
Dublin 10 °C
Shannon 9 °C

Základní informace

Irsko

Irsko
Hlavní město: Dublin
Počet obyvatel: 3 666 748
Měna: EUR
Rozloha: 70,282 km2

Místopisy

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://irsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/irsko-zeme-keltskych-tradic-193625/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://irsko.vasezajezdy.cz